Szymon Jadczak napisał(a):

|
Uspokajam kibiców Wisły, którzy pytają czy klub chce sprzedać Aleksandra Buksę. "On jest nie do ruszenia" - mówią kumaci ludzie w klubie. Konkretne zapytania są za to o Patryka Plewkę - z ligi czeskiej i słowackiej.
|
chory z nienawiści eszjot dalej insynuuje wprost kto wziąć rządzi klubem
