Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ZOLW1449
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Olkusz
Offline
#
19332
02.02.2019, 08:11
Jaka decyzje?
Jak chyba widać Prezes Wisłocki chce poznać wszystkich z którymi ma współpracować i tak samo jest z fan clubami. Wtedy pewnie zadecyduje jak widzi tą współpracę na najbliższe miesiąc czy jej nie widzi po prostu.....
ZOLW1449
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZOLW1449
Znajdź inne posty napisane przez ZOLW1449