|
I to jest wlasnie smutne.To ile lludzi kreci machlojki,byle nakraśc,nachapać sie ,byle miec jak najwiecej.2 lata kradli w zywe oczy.Okradli nawet na sam koniec z Lechem ,jakby nic sobie z tego nie robiac .
Moze dożyje widoku tego blond czegoś w kajdankach.
Gdzie Wisla byla by z takimi ludzmi jak JEDEN Krolewski.Boguś czemus zes w 2016 tak zniszczyl sytuacje i nie sprzedal Wisly w jak nie bogate to przynajmniej uczciwe ręce.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.02.2019 o godz. 21:18.
|