Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
84454
01.02.2019, 19:03
Rozwiązał umowę za porozumieniem stron tamta a nowa podpisał na 1,5 roku jak dobrze pamiętam. Jak źle pisze to niech mnie ktoś poprawi
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ