Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13908
Stary 01.02.2019, 16:49
Chyba z Wilkiem.Fajny wywiad z Zoranem

http://weszlo.com/2019/02/01/dlaczeg...pol-niz-legia/

Cytat:
A Wisła? Utrzyma się?

Nie wiem, jak konkretnie wygląda teraz sytuacja finansowa, ale wiem, że jest lepiej. Mam nadzieję, że się utrzyma i nie będzie bankrutem. To miejsce będzie do końca życia w moim sercu. Może nie mieliśmy pieniędzy, ale mieliśmy team spirit i każdy szedł za każdego. Byłby to wielki wstyd dla wszystkich w Polsce, gdyby tak duży klub upadł. Mówiłem to już wielokrotnie – myślę, że każdy w Krakowie, nawet jeśli nie jest kibicem Wisły, powinien się wybrać na stadion. To zupełnie inne uczucie, gdy wiesz, że grasz dla piętnastu tysięcy osób, a nie dla kilku tysięcy.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując