Chyba z Wilkiem.Fajny wywiad z Zoranem
http://weszlo.com/2019/02/01/dlaczeg...pol-niz-legia/
Cytat:
A Wisła? Utrzyma się?
Nie wiem, jak konkretnie wygląda teraz sytuacja finansowa, ale wiem, że jest lepiej. Mam nadzieję, że się utrzyma i nie będzie bankrutem. To miejsce będzie do końca życia w moim sercu. Może nie mieliśmy pieniędzy, ale mieliśmy team spirit i każdy szedł za każdego. Byłby to wielki wstyd dla wszystkich w Polsce, gdyby tak duży klub upadł. Mówiłem to już wielokrotnie â myślę, że każdy w Krakowie, nawet jeśli nie jest kibicem Wisły, powinien się wybrać na stadion. To zupełnie inne uczucie, gdy wiesz, że grasz dla piętnastu tysięcy osób, a nie dla kilku tysięcy.
|