|
Ja tam jestem sceptyczny co do Peszki, ale trener go chce. Może więc jakoś do niego dotrze. Jeżeli zaś sam zawodnik ma pod kopułą coś więcej niż trociny, a sądzę, że tak właśnie jest, wykorzysta szansę. Jeżeli nie, wówczas za pół roku pożegna się nie tylko z Wisłą, ale i zawodową karierą.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|