Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84443
Stary 01.02.2019, 14:16
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się. Wspomnicie moje słowa ale w tej atmosferze szatni i tym klimacie wokół klubu i samego Sławka, jest bardzo prawdopodobne, że Peszko zagra bardzo dobrą rundę. Wcale bym się nie zdziwił. I piszę to mimo że nie byłem zwolennikiem wypożyczenia go z Lechii.
Mysle ze niewielu bylo zwolennikow jego transferu/wypozyczenia ale jest spora liczba osob ktora ufa po prostu Stolarowi i kiedy sprawa sie "dokonala" to przeszli juz nad tym do porzadku dziennego i nie traca sil na wrozenie z fusow.

Sprawdzi sie czy sie nie sprawdzi - jest obecnie graczem Wisly i nie ma sensu tego ciagle walkowac.
Odpowiedz cytując