_ukoL napisał(a):

|
Zgadzam się. Wspomnicie moje słowa ale w tej atmosferze szatni i tym klimacie wokół klubu i samego Sławka, jest bardzo prawdopodobne, że Peszko zagra bardzo dobrą rundę. Wcale bym się nie zdziwił. I piszę to mimo że nie byłem zwolennikiem wypożyczenia go z Lechii.
|
Mysle ze niewielu bylo zwolennikow jego transferu/wypozyczenia ale jest spora liczba osob ktora ufa po prostu Stolarowi i kiedy sprawa sie "dokonala" to przeszli juz nad tym do porzadku dziennego i nie traca sil na wrozenie z fusow.
Sprawdzi sie czy sie nie sprawdzi - jest obecnie graczem Wisly i nie ma sensu tego ciagle walkowac.