Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84442
Stary 01.02.2019, 13:51
filemon napisał(a):Wyświetl post
Cóż, zjedzcie mnie, ale uważam, że Peszko na ekstraklasę to wciąż wyższa średnia ligowa pod kątem umiejętności. Problem leży w głowie (paradoksalnie ).
Zgadzam się. Wspomnicie moje słowa ale w tej atmosferze szatni i tym klimacie wokół klubu i samego Sławka, jest bardzo prawdopodobne, że Peszko zagra bardzo dobrą rundę. Wcale bym się nie zdziwił. I piszę to mimo że nie byłem zwolennikiem wypożyczenia go z Lechii.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując