filemon napisał(a):

Cóż, zjedzcie mnie, ale uważam, że Peszko na ekstraklasę to wciąż wyższa średnia ligowa pod kątem umiejętności. Problem leży w głowie (paradoksalnie ).
|
Zgadzam się. Wspomnicie moje słowa ale w tej atmosferze szatni i tym klimacie wokół klubu i samego Sławka, jest bardzo prawdopodobne, że Peszko zagra bardzo dobrą rundę. Wcale bym się nie zdziwił. I piszę to mimo że nie byłem zwolennikiem wypożyczenia go z Lechii.