Szneka napisał(a):

|
w Zagłębiu Lubin w rezerwach znalazł się Kamil Mazek. Swego czasu mega talenciak. Może warto po niego sięgnąć?
|
taki peszko, tzn bazujący na szybkosci.
z tego co pamiętam on tam bardzo dobra umowe miał, nie wiem w sumie co sie stało ze sie tak zjebao