Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84437
Stary 01.02.2019, 10:02
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem, że za darmo chce grać, jedynie info, że coś tam Sarki ma wrócić - to że słaby to się zgadzam :] Tylko pytanie czy może być słabszy od Peszki?
nie nie można.
Idź do klubu i powiedz ze jesteś lepszy od Peszki i zagrasz za niego.
W sumie to Ci moge nawet kontrakt opłacić, w koncu ktoś kto .......i trzy po trzy tez zawsze sie przyda w ekipie, trzeba z kogoś ciągnąć bekę.

Wiec Lucjuszu, jesteś słabszy od Peszki czy nie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując