LucjuszWielki napisał(a):

Nie widziałem, że za darmo chce grać, jedynie info, że coś tam Sarki ma wrócić - to że słaby to się zgadzam :] Tylko pytanie czy może być słabszy od Peszki?
|
nie nie można.
Idź do klubu i powiedz ze jesteś lepszy od Peszki i zagrasz za niego.
W sumie to Ci moge nawet kontrakt opłacić, w koncu ktoś kto .......i trzy po trzy tez zawsze sie przyda w ekipie, trzeba z kogoś ciągnąć bekę.
Wiec Lucjuszu, jesteś słabszy od Peszki czy nie?