mitmichael napisał(a):

|
Dziś swoje 42. urodziny obchodzi Sergiei Pareiko. W barwach Wisły rozegrał 88 meczów i zdobył tytuł Mistrza Polski!
|
Bardzo dobrze go wspominam. To był dobry zawodnik z charakterem. Za każdym jednym razem gdy tylko piłkarze wdali się w jakąś awanturę to Pareiko był tam pierwszy
