Karherop napisał(a):

Mam nadzieję że widziałeś że to filmik sprzed ponad 5 lat 
Podobno grany jest też temat napastnika.. co szczerze mówiąc mnie dziwi. Wydawało mi się że stan osobowy czyli Kolar,Drzazga, Brożek + Buksa wystarczy Stolarowi, a podobno chciałby jeszcze wysokiego napastnika (zajechało to Skorza).
|
a Ondrasek jaki był? wiadomo, że dobry wysoki napastnik to dodatkowe możliwości w grze, ale najważniejsze to mieć stan osobowy na który na stać żeby na powrót nie zrobił się jakiś finansowy syf.