|
Bardziej ze stylu gry przypomina mi Brleka. Co można było zobaczyć na 15minutowym filmiku z youtube? ^^
Świetne przerzuty, kontrola tempa gry, gościu nie jest typowym defensywnym pomocnikiem, ale lubi grać bardziej wycofanego (szóstka). Razem z Bashą stworzą bardzo ciekawą parę pomocników, o podobnej charakterystyce - przy naszych reprezentacyjnych skrzydłach i prawdopodobnie taktyce 4-4-2 ważne jest, aby dwóch środkowych pomocników miało pojęcie o grze w obronie i piłka im nie przeszkadzała w rozprowadzaniu akcji - głównie na boki.
Kort dobre zaczął, ale większość rundy miał przeciętną. Szkoda jego odejścia, bo wart byłby kilkaset tysięcy euro, ale nie będzie problemem go zastąpić. Halilović poza techniką prowadzenia piłki nie pokazał kompletnie niczego, co miałoby wskazywać na nagły skok poziomu, więc jeśli Plewka zostanie w Wiśle to lepiej w niego inwestować.
|