Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Putin2000
Member
Od: 02.2008
Offline
#
19313
31.01.2019, 15:57
A czego sie spodziewałeś? Że nagle się przechrzcił?
Pomógł, bo rozumie, że w tej prowincjonalnej lidze brak klubu takiego jak Wisła, to wielka strata dla atrakcyjności rozgrywek. Lepsza ta jego pomoc od tych, którzy "mieli Wisłę w sercu".
Putin2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Putin2000
Znajdź inne posty napisane przez Putin2000