Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19312
Stary 31.01.2019, 15:49
Jest kibicem Legii więc jak Wisła miałaby być bliska jego sercu? Przyszedł, zrobił dobra robotę i należy mu za to podziękować.

Czy przy okazji zrobił sobie promocje? Pewnie tak, tylko co cię to w ogóle obchodzi? Dorosnij.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując