Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
19311
31.01.2019, 15:43
Powiedział że to nie jest klub bliski jego sercu a wy tu chcieliście całować go po j... Facet zrobił sobie darmową promocję, wiadomo są wybory szefa PZPN itd.
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin