sanderuss napisał(a):

A'propos reklam to ciekaw jestem czy te bandy reklamowe kolo starego boiska Kabla na Wielickiej daloby sie wynajac pod nasze plakaty, najlepiej jakies wielkoformatowe
|
W tym miejscu to wystarczy 1 noc i by nam parchy podarły taki baner.