Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19302
Stary 31.01.2019, 08:01
Wspominał o tym w Radiu Kraków kilka dni temu. Dziennikarz zadał mu pytanie czy klub planuję imprezę z podpisywaniem koszulek przez Błaszczykowskiego a Prezes odpowiedział "pomidor". Mam nadzieję że faktycznie coś się w tym temacie dzieje bo taka akcja ma ogromny potencjał marketingowy jako kolejny etap po oficjalnym podpisaniu umowy przez Kubę.
Odpowiedz cytując