Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19301
Stary 31.01.2019, 07:55
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież o tym wiadomo. Wisłocki nawet o tym mówił. Ma być to połączone ze sprzedażą koszulek (? - tych okolicznościowych ?) i przy okazji Kuba ma podpisywać. Przy okazji ma to pewnie być powiązane ze sprzedażą karnetów. Przygotowują się pewnie żeby zrobić to z głową na tyle ile maja do tego odpowiednie środki.
Chyba umknęła mi gdzieś ta wypowiedź Wisłockiego. No w każdym razie brzmi to wszystko rozsądnie.
Odpowiedz cytując