Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19299
Stary 31.01.2019, 01:03
Tak sobie myślę, że zwlekanie z kontraktem Kuby to element planu marketingowego. Kiedy temat uratowania Wisły zacznie przycichać, zagramy kartą Kuby dla podtrzymania rozgłosu i sprzedaży karnetów.
Odpowiedz cytując