Smuga85 napisał(a):

A propo zawodnika którym jesteśmy ponoć zainteresowani, poniżej filmik młodzieżowej reprezentacji Słowenii. w którym David Tijanic strzela dwie bramki z wolnych ( swoją drogą druga kozacka )
O ile nigdy nie należałem do podjarańców wyciągających wnioski na podstawie 3 minutowego filmiku na YT, to asysta przy ostatniej bramce mega kozacka, widać że ma smykałkę do niekonwencjonalnej gry.
https://www.youtube.com/watch?v=1bE-uzszXtI&app=desktop
|
Mam nadzieję że widziałeś że to filmik sprzed ponad 5 lat
Podobno grany jest też temat napastnika.. co szczerze mówiąc mnie dziwi. Wydawało mi się że stan osobowy czyli Kolar,Drzazga, Brożek + Buksa wystarczy Stolarowi, a podobno chciałby jeszcze wysokiego napastnika (zajechało to Skorza).