Wyświetl pojedynczy post
Brozinho_23
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84426
Stary 30.01.2019, 21:33
Chyba podczas sprzedaży Brleka było omawiane, że nie ma czegoś takiego jak podział zysków z prywatną osobą która wyłożyła na niego pieniądze bo chyba regulaminy tego zabraniają. Wtedy chyba rozliczono się barterowo poprzez oddanie do użytkowania skybox'a.
Odpowiedz cytując