|
Chyba podczas sprzedaży Brleka było omawiane, że nie ma czegoś takiego jak podział zysków z prywatną osobą która wyłożyła na niego pieniądze bo chyba regulaminy tego zabraniają. Wtedy chyba rozliczono się barterowo poprzez oddanie do użytkowania skybox'a.
|