Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84425
Stary 30.01.2019, 21:13
Wyglada na to ze tacy zawodnicy jak Tijanic beda oplacani jak Peszko od kogos z zewnatrz ,bo niewierze zeby w naszej sytuacji zarzad mogl sobie na to pozwolic.
Co nie zmienia faktu ze on wygada naprawde dobrze,gra regularnie + mozna bedzie na nim tez zarobić.
I jeszce tylko napastnik,bo jakos Kolar mnie nie przekonuje,ale czesto jest tak ze jak pilkarz niedoceniany dostaje szanse-to ja wykorzystuje wiec zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.01.2019 o godz. 21:15.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując