|
Wyglada na to ze tacy zawodnicy jak Tijanic beda oplacani jak Peszko od kogos z zewnatrz ,bo niewierze zeby w naszej sytuacji zarzad mogl sobie na to pozwolic.
Co nie zmienia faktu ze on wygada naprawde dobrze,gra regularnie + mozna bedzie na nim tez zarobić.
I jeszce tylko napastnik,bo jakos Kolar mnie nie przekonuje,ale czesto jest tak ze jak pilkarz niedoceniany dostaje szanse-to ja wykorzystuje wiec zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.01.2019 o godz. 21:15.
|