Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84422
Stary 30.01.2019, 20:17
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Wisla szuka nowych zawodnikow- pol ligi juz zaciera rece , bo jak odpalą to beda do wyciagniecia niebawem za frytki,
Wygląda na to, że Wisła będzie ogrywać zawodników opłacanych czy kupionych przez osoby prywatne jak Wojciech Kwiecień czy jakieś firmy, a przy ich sprzedaży będą się w pewien sposób dzielić zyskiem. Więc o tych nowych zawodnikach będą decydować ich ,,właściciele''. Po za tym jesteśmy w dość cięzkiej sytuacji finansowej i być może bolą takie straty jak Carlitos, Imaz, Kostal czy Arsenić ale mimo wszystko przecież tak naprawdę to na nich zarobiliśmy. Jakby poprzedni zarząd miał poukładane w głowie to takiej sytuacji by nie było.
Odpowiedz cytując