Wojtas napisał(a):

|
Kuba jeszce oficjalnie nie podpisal kontraktu.
|
Ciekawe dlaczego, mam nadzieje, że to się niedługo stanie i że nie będzie to kontrakt na 6 miesięcy z opcją przedłużenia tylko na 3 lata, symbolicznie.
Oczywiście mam również nadzieje, że gdy przyjdzie inwestor to Kuba podpisze kolejny kontrakt na 3 lata czy ileś tam ale już z porządną pensją itp itd.
Wracając do tematu, myślę, że sprzedaż karnetów ruszy już niedługo tak naprawdę - z kopyta, nie dziwmy się, że codziennie nie schodzi po 1000, większość ludzi na koniec miesiąca ma pilniejsze wydatki niż karnet - nie oszukujmy się.
Pojutrze bądź za tydzień dużo osób dostanie swoje przelewy i na pewno wielu wtedy kupi karnet.
Spokojnie
