rafalek napisał(a):

|
A to już była oficjalna informacja, że podpisał kontrakt? Bo mi chyba gdzieś to umknęło..
|
Kuba jeszce oficjalnie nie podpisal kontraktu.
luke1906 napisał(a):

Tak przy okazji... zauważyliście jak coś ucichli wszyscy "grudniowi" forumowicze tak zatroskani o nasze losy?
|
tak tak,napewno wplacili tez na socios,i i kupili karnety
