Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19294
Stary 30.01.2019, 17:27
rafalek napisał(a):Wyświetl post
A to już była oficjalna informacja, że podpisał kontrakt? Bo mi chyba gdzieś to umknęło..
Kuba jeszce oficjalnie nie podpisal kontraktu.



luke1906 napisał(a):Wyświetl post

Tak przy okazji... zauważyliście jak coś ucichli wszyscy "grudniowi" forumowicze tak zatroskani o nasze losy?

tak tak,napewno wplacili tez na socios,i i kupili karnety
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując