Temat
:
Socios (komentarze, propozycje itp)
Wyświetl pojedynczy post
Alf kibic Wisły
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2010
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
677
30.01.2019, 15:37
Wysłałem na skrzynkę zarządu wiadomość , jak to ogarniecie to dajcie znać, moje rozmowy były dłuższe niż z Bargielem, ale postęp Jest
Alf kibic Wisły
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alf kibic Wisły
Znajdź inne posty napisane przez Alf kibic Wisły