Wyświetl pojedynczy post
Alf kibic Wisły
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2010
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#677
Stary 30.01.2019, 15:37
Wysłałem na skrzynkę zarządu wiadomość , jak to ogarniecie to dajcie znać, moje rozmowy były dłuższe niż z Bargielem, ale postęp Jest
Odpowiedz cytując