masada napisał(a):

Haha, dokładnie! Jeśli działa to na nasza korzyść i grzeje temat, to tylko wypada się cieszyć!
Na miejscu naszego marketingu to bym się posunął do tego, żeby codziennie wypuszczać kolejne fake newsy, kilka propozycji:
Majchrowski: Ja swój karnet już kupiłem, jak co roku.
Carlitos: Kto to niby jest ten Kuba Błaszczykowski?
Probierz: Naszym celem jest sprzedanie 455 karnetów, ale zrobimy to szybciej i w lepszym stylu.
Mąka: Pomidor.
Plus kilka pozytywnych treści, np. od Mauro, Marcelo, Nicoli i .......niemy 20 tys jak nic
|
Najlepszy fake to gdyby zarzucili, że wejście na derby i L tylko na karnet. 2 dni i mamy komplet
Tak przy okazji... zauważyliście jak coś ucichli wszyscy "grudniowi" forumowicze tak zatroskani o nasze losy?