Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Taxmaster
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2017
Offline
#
19281
30.01.2019, 05:16
Cytat:
Tak samo jak pisał "Jak nie pójdzie 10 tys. koszulek z Błaszczykowskim to nie było warto" czy coś takiego.
A propo, wie ktos moze kiedy bedzie mozna kupic koszulke Kuby?
Taxmaster
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Taxmaster
Znajdź inne posty napisane przez Taxmaster