MaLk napisał(a):

|
Ferie, przed "pierwszym", problemy z kartami kibica... na tę chwilę jeszcze bym nie bił na alarm, chociaż też jestem troszkę zawiedziony skalą.
|
W przeciągu pierwszego tygodnia sprzedaży poszło prawie 4 tysiące karnetów licząc z bonami i to jest mało?! Uważam, że na chwilę obecną jest to świetny wynik. Na początku obstawiałem sprzedanie 7-8 tysięcy sztuk karnetów na wiosnę, natomiast teraz śmiało stwierdzam, że włączając karnety całoroczne rekord Widzewa pobijemy. Po 10 lutego (wiadomo Matki Boskiej Pieniężnej

), a przed pierwszym domowym meczem sprzedamy ponad 10 tysięcy karnetów (nie wliczam całosezonowych).