Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
19271
29.01.2019, 17:35
Krzysio prowokuje...spokojnie...mysle,ze te prawie 6 tys to na razie dobry wynik,do pierwszego meczu u siebie mamy 19 dni !
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff