Armin napisał(a):

Ale przecież ci co wyprowadzali z kase klubu to byli najprawdziwsi Wisłacy.
Kolega widzę idzie tokiem myślenia - nic ze na nas plują, pzreciez to deszcz pada.
Gdy młyn zacznie intonować pozdrowienia dla ludzi którzy tyle krzywdy wyrządzili ja wychodzę. Obejrzę w tv.
|
masz chore jazdy, nie jesteś się w stanie poświęcić w tym trudnym momencie, uważasz że lepiej jest ogon podkulić i uciec, pytanie tylko co tym ugrywasz?
