Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19268
Stary 29.01.2019, 16:51
Armin napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież ci co wyprowadzali z kase klubu to byli najprawdziwsi Wisłacy.

Kolega widzę idzie tokiem myślenia - nic ze na nas plują, pzreciez to deszcz pada.
Gdy młyn zacznie intonować pozdrowienia dla ludzi którzy tyle krzywdy wyrządzili ja wychodzę. Obejrzę w tv.

masz chore jazdy, nie jesteś się w stanie poświęcić w tym trudnym momencie, uważasz że lepiej jest ogon podkulić i uciec, pytanie tylko co tym ugrywasz?
Odpowiedz cytując