wolfy napisał(a):

Jak nam dadzą 100 tys. euro to będę w szoku. Może nam coś symbolicznie zapłacą, każda złotówka się liczy.
Raczej zejście z kontraktu to dla nas główny zysk.
|
100 tys eurasów byłoby super dealem. Dla Kazachów to frytki, więc może wypali

Dodamy im w pakiecie koszulkę Kuby, może wezmą.