Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13896
Stary 29.01.2019, 12:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak nam dadzą 100 tys. euro to będę w szoku. Może nam coś symbolicznie zapłacą, każda złotówka się liczy.
Raczej zejście z kontraktu to dla nas główny zysk.
100 tys eurasów byłoby super dealem. Dla Kazachów to frytki, więc może wypali Dodamy im w pakiecie koszulkę Kuby, może wezmą.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując