sandomingo napisał(a):

Z kontraktem masz rację, dodatkowo ewidentnie klub go nie chce.
Ale mimo wszystko jakaś pozycja negocjacyjna przy 1,5 rocznym kontrakcie jest.
|
Jak nam dadzą 100 tys. euro to będę w szoku. Może nam coś symbolicznie zapłacą, każda złotówka się liczy.
Raczej zejście z kontraktu to dla nas główny zysk.