Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13894
Stary 29.01.2019, 12:43
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Z kontraktem masz rację, dodatkowo ewidentnie klub go nie chce.
Ale mimo wszystko jakaś pozycja negocjacyjna przy 1,5 rocznym kontrakcie jest.
Jak nam dadzą 100 tys. euro to będę w szoku. Może nam coś symbolicznie zapłacą, każda złotówka się liczy.
Raczej zejście z kontraktu to dla nas główny zysk.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.01.2019 o godz. 12:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując