Karherop napisał(a):

Ma jeszcze 1.5 roku.
Kontrakt jednak ma dość wysoki więc nie na rękę jest aby do nas wracał.
|
Z kontraktem masz rację, dodatkowo ewidentnie klub go nie chce.
Ale mimo wszystko jakaś pozycja negocjacyjna przy 1,5 rocznym kontrakcie jest.