Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
PrecelTSW
Junior Member
Od: 01.2019
Offline
#
19266
29.01.2019, 11:12
Obrazisz się na klub bo ktoś zaśpiewa piosenkę która Ci się nie podoba?
No to idź tam i im powiedz żeby nie śpiewali... ehh...
PrecelTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrecelTSW
Znajdź inne posty napisane przez PrecelTSW