Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84389
Stary 29.01.2019, 00:03
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Burliga = 241 spotkań, 76 żółtych 2 czerwone
Peszko = 360! spotkań, 86 żółtych 3 czerwone

O co chodzi z tym biciem na głowe, bo jednak postanowiłem przytoczyć CI te kartki, faule...
nie to ze sie dopierdalam, ale sie dopierdalam. Nagonka jest żenująca.
Zapomniałeś chyba, że Burliga to obrońca, a Peszko ofensywny pomocnik, na dodatek skrzydłowy. Poza tym Peszkę kojarze z samych chamskich i bezsensownych fauli. Co do Burligi to wiadomo jak jest jak się broni, prawdopodobieństwo otrzymania kartki przy próbie odbioru piłki jest dużo wyższe niż w przypadku swobodnego ataku do przodu po skrzydle... . No nic nie trawie gościa, kojarzy mi się tylko i wyłącznie z amicą, byłem zażenowany jego obecnością na ostatnich mistrzostwach. Z tego co widziałem to w Lechii grał padake.. Mam nadzeiję oczywiście, że być może u nas pójdzie po rozum do głowy, zacisnie zeby i coś pokarze - nie życzę mu źle co chyba jest zrozumiałe.



Piotr777 napisał(a):Wyświetl post
Co tam kolega wieprzyk napisał? Link nie działa. Z góry dziękuję.
"Vukan Savicevic na dniach przejdzie do Wisły Kraków. (kupno) Vukan jest defensywnym pomocnikiem."
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 29.01.2019 o godz. 00:13.

Odpowiedz cytując