Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tonamini
Senior Member
Od: 08.2013
Offline
#
19259
28.01.2019, 21:55
Brozinho_23
napisał(a):
Bardziej na rundę wiosenną. Można też dodać adres odnośnie bonów i systemu on-line.
Niestety nie potrafię w przekierowania na forum..
Może admini albo moderatorzy pomogą?
Tonamini
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tonamini
Znajdź inne posty napisane przez Tonamini