Powiedzmy sobie szczerze ,rekordu Widzewa nie pobijemy,no cóz widocznie taka jest sytuacja i tyle.
Ale spokojnie mozemy dobic do poziomu 8 tys co wg mnie bedzie juz dobrym ,wynikiem bo da 1,5 mln do kasy klubu.
Mozna zauwazyc ze dzis ludzie sa wybredni wybieraja mecze na ktore chodza ,i ktore olewają stad taka sprzedaz ,ale to jest temat rzeka.To juz nie to pokolenie kibica.Natomiast całosc i tak ma inne znaczenie,nie chodzi o samo kupno karnetu a o wsparcie finansowe kazdego kibica,dlatego jak juz ktos nie chce kupic karnetu to niech da darowizne dla socios,wezmie udzial w licytajcii bo tak tez pomaga klubowi.
Ciekawe czy grudniowe "gwiazdy" forum tez wspomagają klub .tacy dobrzy informatorzy nie powinni narzekac na brak funduszy.
