Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19256
Stary 28.01.2019, 19:51
Niektórzy już nieźle odlecieli. WSH będzie na C i pewnie ich flaga też. Możliwe też że przez kilka meczy nie będzie flag ani dopingu z gniazda na C bo skwk/wsh będą chcieli pokazać jaką to atmosferę robią na meczach, ale tym chyba mało kto się przejmie.
Fajnie jakby zrobili czystke w ekipie i pogonili tych co rozkradli Wisłę ale czy tak będzie trudno powiedzieć. Najważniejsze by nie mieli żadnego wpływu na finanse i zarządzanie SA.
Odpowiedz cytując