|
Bo kazdy powinen sie jakos zaangażować.kazdy.
Kazdy kto ma w sercu Wisle.Ja 20 lat chodze na mecze ,w grudniu serce krwawiło i wyło z bólu,trzeba bylo to przetrwać ,a dzis juz mamy powazne Socios(kto byl na walnym to wie),z tymi ludzmi warto trzymać.Trzeba dać darowizne,kupic karnet,wziasc udzial w licytacjach,zrobic cokolwiek zeby miec swój wklad w ratowanie klubu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.01.2019 o godz. 19:41.
|