|
Patole jak odetnie się od działań w klubie, to nie będą mieli już jak kręcić lodów. Siła przebicia już minęła i nikt normalny za nimi nie pójdzie i oni doskonale o tym wiedzą. Kierowanie klubem, czy sekcjami w TS zostawić odpowiedzialnym ludziom, a reszta co najwyżej na trybuny. Moim zdaniem tak powinna wyglądać sytuacja. Każdy ma znać miejsce w szeregu i tyle.
|