Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19251
Stary 28.01.2019, 15:55
Patole jak odetnie się od działań w klubie, to nie będą mieli już jak kręcić lodów. Siła przebicia już minęła i nikt normalny za nimi nie pójdzie i oni doskonale o tym wiedzą. Kierowanie klubem, czy sekcjami w TS zostawić odpowiedzialnym ludziom, a reszta co najwyżej na trybuny. Moim zdaniem tak powinna wyglądać sytuacja. Każdy ma znać miejsce w szeregu i tyle.
Odpowiedz cytując