Wisła V napisał(a):

|
czy Ty myślisz że misiek jest za wszystko dopowiedzialny? póki misiek nie siedzial to jakos nie było wiekszych problemów w Wiśle, jak go posadzili to Zielak zaczął masowe wypompowywanie siana z klubu..
|
Dług urósł sam już abstrahując od osoby "zarzadzajacego".
Po tym wszystkim....
P. S W sprawie WSH. Odcinasz glowe, wyrosnie nastepna.
Nie mowiac, ze opinia publiczna będzie orac do bólu.