Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19250
Stary 28.01.2019, 15:19
Wisła V napisał(a):Wyświetl post
czy Ty myślisz że misiek jest za wszystko dopowiedzialny? póki misiek nie siedzial to jakos nie było wiekszych problemów w Wiśle, jak go posadzili to Zielak zaczął masowe wypompowywanie siana z klubu..
Dług urósł sam już abstrahując od osoby "zarzadzajacego".
Po tym wszystkim....

P. S W sprawie WSH. Odcinasz glowe, wyrosnie nastepna.
Nie mowiac, ze opinia publiczna będzie orac do bólu.
Ostatnio edytowane przez MB1906 : 28.01.2019 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując