|
Kolega z Messim pojechał , ale w polskiej lidze przykład pierwszy z brzegu: Milik. W swoim debiutanckim sezonie jako 16 latek rozegrał 24 spotkania i strzelił kilka bramek.
Buksa powinien na dziś być zmiennikiem Kolara, zakładając że Drzazga będzie grał cofniętego. Brożka nie liczę bo najpierw niech się wyleczy. Nawet jeśli tylko złapać doświadczenie to jest to nieocenione. Zresztą jeśli dzisiaj już jest lepszy od napastników o 3 lata starszych w naszym klubie to już wszystko mówi o skali jego talentu.
|