Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84379
Stary 28.01.2019, 14:24
a Małecki ma przejść na zasadzie wypożyczenia czy jakaś kasa nam wpłynie od Kazachów ?

a z Buksą racja.. trzeba się cenić jak Chorwacji, jak ktoś chce go kupić to niech wykłada 10 milionów i bierze a nie 250tys jak za Plewke.. tylko fajnie jakby chłopak dostał kilka szans chociaż na końcówkę meczów
Odpowiedz cytując