Szneka napisał(a):

|
na wylocie z Lecha był/ jest? Gajos. Może jest szansa na niego u Nas?
|
Nie wierzę że Lech puściłby go za darmo, a i na jego pensje też nas nie stać. W innym wypadku bralbym go w ciemno.
Stolarczyk w ostatnim wywiadzie faktycznie tonuje nastroje transferowe, ale jednocześnie nasza obecna kadra czyli Kuba, Wasyl, Peszko naprawdę zachęcają do przyjścia wielu piłkarzy i bardzo bym się zdziwił jeśli już nikogo nie podpiszemy.
Jednocześnie mile są słowa takie jak portalu Fotopyk który widział na żywo 18 sparingów polskich drużyn i nasz ostatni sprawdzian był najlepszym jaki widzieli.