Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6942
Stary 28.01.2019, 13:26
Szneka napisał(a):Wyświetl post
na wylocie z Lecha był/ jest? Gajos. Może jest szansa na niego u Nas?
Nie wierzę że Lech puściłby go za darmo, a i na jego pensje też nas nie stać. W innym wypadku bralbym go w ciemno.

Stolarczyk w ostatnim wywiadzie faktycznie tonuje nastroje transferowe, ale jednocześnie nasza obecna kadra czyli Kuba, Wasyl, Peszko naprawdę zachęcają do przyjścia wielu piłkarzy i bardzo bym się zdziwił jeśli już nikogo nie podpiszemy.

Jednocześnie mile są słowa takie jak portalu Fotopyk który widział na żywo 18 sparingów polskich drużyn i nasz ostatni sprawdzian był najlepszym jaki widzieli.
Odpowiedz cytując