|
Plewka interesują się zespoły z Czech i Słowacji i to zapewne od nich jest ta oferta ktorej mówił Wisłocki.
Podobno też Buksa nie jest na sprzedaż i prędzej pół drużyny sprzedadzą niż jego. Dobrze to słyszeć bo na chłopaku naprawdę zarobimy kiedyś miliony...
|