|
Dokładnie, nie ma co przesadzać. Zresztą, jaką kontrolę można mieć nad tym, co zawiśnie na C? A przynajmniej, jaką my możemy mieć nad tym kontrolę? Najwyżej się wybuczy ich PDW.
Słuchajcie, jeśli to wszystko skończy się tym, że patolka wróci tłumnie na stadion i znowu zacznie kręcić lody na Wiśle, to klub się rozpadnie. Ludzie nie przyjdą, pieniędzy nie będzie, dług urośnie a chętnych do pomagania już nie będzie.Pozostaje mieć nadzieję, że do tego nie dojdzie i robić wszystko w tym kierunku, żebyśmy się mogli skupiać na futbolu, a nie na patologiach i problemach finansowych.
|