Wyświetl pojedynczy post
Putin2000
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19247
Stary 28.01.2019, 12:30
Dokładnie, nie ma co przesadzać. Zresztą, jaką kontrolę można mieć nad tym, co zawiśnie na C? A przynajmniej, jaką my możemy mieć nad tym kontrolę? Najwyżej się wybuczy ich PDW.

Słuchajcie, jeśli to wszystko skończy się tym, że patolka wróci tłumnie na stadion i znowu zacznie kręcić lody na Wiśle, to klub się rozpadnie. Ludzie nie przyjdą, pieniędzy nie będzie, dług urośnie a chętnych do pomagania już nie będzie.Pozostaje mieć nadzieję, że do tego nie dojdzie i robić wszystko w tym kierunku, żebyśmy się mogli skupiać na futbolu, a nie na patologiach i problemach finansowych.
Odpowiedz cytując