|
I dzięki za ocenę. Też mi się nie podoba wizja Klemenza zagubionego w środku poka, ale niech Stolarczyk sam zweryfikuje kto będzie tam najlepszy . Opcji jest tak mało, że nie dziwię się że ratujemy się kim popadnie. Obok Klemenza mocna kandydatura jest Plewka i to w zasadzie tyle. Szot jest chyba bardziej szykowany jako zastępstwo dla Bashy.
|