Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19240
Stary 28.01.2019, 09:18
Wystarczy że na sektorze C zawiśnie flaga Misiek Pdw to ja automatycznie wychodze ze stadionu. Oczywiście wy będziecie udawać że nie widzicie i śpiewać że cała Wisła zawsze razem. Przez to sprawa się rozmyje czyli będzie tak jak do tej pory tylko z innymi ludźmi. Na marginesie czy Pan prezes nie był wtedy w grudniu w Szwajcarii przekazywać akcje i podpisywać umowę z Vanna i resztą?
Odpowiedz cytując