|
Wystarczy że na sektorze C zawiśnie flaga Misiek Pdw to ja automatycznie wychodze ze stadionu. Oczywiście wy będziecie udawać że nie widzicie i śpiewać że cała Wisła zawsze razem. Przez to sprawa się rozmyje czyli będzie tak jak do tej pory tylko z innymi ludźmi. Na marginesie czy Pan prezes nie był wtedy w grudniu w Szwajcarii przekazywać akcje i podpisywać umowę z Vanna i resztą?
|